loading

Hizmetlerimiz

Altis uzman ekibi olarak, anne karnından yaşam sonuna kadar geçen süreç boyunca ihtiyaç durumlarında yanınızdayız.

Etkinlikler

Altis İletişim ve Genel Danışmanlık olarak yakın geçmişte katıldığımız ve gerçekleştirdiğimiz bazı etkinlikler...

1.Okul Liderleri Zirvesi

1.Okul Liderleri Zirvesi

Görseli Büyüt
1.Okul Liderleri Zirvesi

1.Okul Liderleri Zirvesi

Görseli Büyüt
1.Okul Liderleri Zirvesi

1.Okul Liderleri Zirvesi

Görseli Büyüt
1.Okul Liderleri Zirvesi

1.Okul Liderleri Zirvesi

Görseli Büyüt
1.Okul Liderleri Zirvesi

1.Okul Liderleri Zirvesi

Görseli Büyüt
1.Okul Liderleri Zirvesi

1.Okul Liderleri Zirvesi

Görseli Büyüt
Yenilikçi Öğrenme Merkezi Öğrenme Çemberleri Etkinliği

Yenilikçi Öğrenme Merkezi Öğrenme Çemberleri Etkinliği

Görseli Büyüt
Yenilikçi Öğrenme Merkezi Öğrenme Çemberleri Etkinliği

Yenilikçi Öğrenme Merkezi Öğrenme Çemberleri Etkinliği

Görseli Büyüt

Altis Hakkında

Altis; 1989 yılında Dr. Bülent Madi tarafından nöroloji ve sanat çalışmalarının birlikteliği amacıyla kurulmuştur. İki yıl süren çalışmalarının ardından, 1991 yılında diğer bilim dalları ile interdisipliner çalışmaya başlanmıştır. Tüm yaşam dönemlerinde karşılaşılabilecek nörolojik, gelişimsel ve psikolojik sorunların değerlendirilmesi, gelişimsel ve psikolojik destek programlarının planlanması konularında çalışmaktadır. Nörolog, psikiyatrist, psikolog, psikolojik danışman, özel eğitim uzmanı, dil ve konuşma terapisti, fizyoterapist ve müzik eğitmenlerinden oluşan uzman kadro ve uzman konsültanları ile disiplinler arası anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir.

• Altis Danışmanlık olarak haftanın ilk altı günü, 10.00 - 19.30 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

• Görüşmelerimiz tüm dünyada olduğu gibi 50 dakika sürmektedir.

• Testlerin özelliğine göre 30-120 dakika sürebilir.

• Randevu iptallerinin en az bir gün önceden bildirilmesini, diğer randevu taleplerinin önceliğini karşılayabilmemiz için rica ediyoruz.

Referanslarımız

  Arçelik | Atradius | TÜBİTAK | Saint Joseph Lisesi |Ahmet Şimşek Koleji | Lily İlaç | Acıbadem Sağlık Grubu | Novartis | Ford Otosan | Okyanus Kolejleri Uğur Okulları | İstek Okulları

Altis İletişim

Altis Danışmanlık olarak bebeklik, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerinde ihtiyaç duyduğunuzda sizlerle olmayı amaçlıyoruz.

Bizimle paylaşmak istediğiniz konular, sormak istedikleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. İyi günler...

 • Ulaşım:

  Otobüs ile geliyorsanız;

  Üsküdar’dan 11T hattını kullanarak Koşuyolu Caddesi durağında ininiz.

  Minibüs ile geliyorsanız;

  Kadıköy merkezden kalkan Kadıköy – Ümraniye minibüslerini kullanabilirsiniz. Koşuyolu Caddesi’ndeki Mahalle Evi durağında ininiz.

  Marmaray ile geliyorsanız;

  Ayrılık Çeşmesi durağında ininiz, taksi ile veya Tepe Nautilus AVM’nin önündeki Kadıköy / Capitol AVM minibüslerini kullanarak merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Avrasya ile geliyorsanız;

  Koşuyolu Medipol Hastanesi’ne doğru çıkış yaparak, hastane sağınızda kalacak şekilde ilerleyerek yokuş bitiminden sağa dönerek soldan 3. Sokağa (Mahalle Evi’nin sokağı) giriş yaparak merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Özel aracınız ile geliyorsanız;

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü geçtikten sonra, Altunizade çıkışından çıkarak Capitol AVM yan yolundan Koşuyolu tabelasını takip ediniz. İsmail Zühtü Paşa Camisi'nden sağa dönerek Koşuyolu Caddesi’ne ulaştığınızda Mahalle Evi’nin sokağından giriş yaparak merkezimize ulaşabilirsiniz.

  FSM Köprüsü’nü geçtikten sonra, Harem tabelalarını takip ediniz. Koşuyolu sapağından girerek Medipol Hastanesi’ni sağınızda kalacak şekilde ilerleyerek yokuş bitiminden sağa dönerek soldan 3. Sokağa (Mahalle Evi’nin sokağı) giriş yaparak merkezimize ulaşabilirsiniz.

  E-5 Karayolu’ndan; Kadıköy istikametine doğru ilerleyerek Koşuyolu sapağından girerek Medipol Hastanesi’ni sağınızda kalacak şekilde ilerleyerek yokuş bitiminden sağa dönerek soldan 3. Sokağa (Mahalle Evi’nin sokağı) giriş yaparak merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Kadıköy’den; Rıhtım Caddesi’nden devam ederek Tepe Nautilus AVM'nin arkasına geçtikten sonra Koşuyolu istikametine devam ediniz. Medipol Hastanesi’ni sağınızda kalacak şekilde ilerleyerek yokuş bitiminden sağa dönerek soldan 3. Sokağa (Mahalle Evi’nin sokağı) giriş yaparak merkezimize ulaşabilirsiniz.

 • Altis:

  Telefon:+90 (216) 368 90 01

  Telefon: +90 (216) 368 90 02

  Fax: +90 (216) 368 90 05

  Dr. Bülent Madi Muayenehanesi:

  Telefon:+90 (216) 368 51 51

  Telefon: +90 (216) 369 42 42

  E-Posta:

  info@altis.gen.tr

  altis@altis.gen.tr

  Adres:

  Süleyman Nazif Sokak No: 8 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul (Yaşam Parkı ve Koşuyolu Mahalle Evinin Yan Sokağı, Eski Kalp Hastanesinin Karşı Sokağı)

Altis Altis İletişim Ve Danışmanlık Altis Danışmanlık Altis Psikoloji Psikolojik Danışmanlık Öğrenme Güçlüğü Altis Psikolojik Danismanlik unutkanlik Altis Bülent Madi Nil Madi Demans Alzheimer Unutkanlik Tanimi Unutkanlik Belirtileri Alzheimer BelirtileriUnutkanlığa Ne İyi Gelir Unutkanlik Tedavileri Öğrenme Güçlüğü Belirtileri Öğrenme Güçlüğü Tedavileri Üstün Zeka Hiperaktive Hiperaktive Tedavileri Dikkat Eksikliği Diskleksi Tedavileri Diskleksi Belirtileri Dikkat Eksikliği Belirtileri Gelişim Geriliği Gelişim Geriliği Tedavisi Demans Demans Belirtileri Demans Tedavisi Demans Nedir? Aile Terapisi Aile Psikoloji Nöropsikoloji Nedir Nöropsikoloji Hakkinda Baş Ağrısı Baş Ağrısının Psikolojik Sebepleri Nöroloji Nedir Nöroloji Hakkında Nöroloji Hastaliklari Baş Ağrısı Ve Migren Unutkanlik Demans Bunama Tedavisi Parkinson Hastalığı Parkinson Nedir Parkinson Hastalığı Tedavisi Kafa TramvalarıKafa Tramva TedavisiPsikolojik DanismanlikİletisimDisleksi TedavileriGelişim NörolojisiÖzel Öğrenme GüçlüğüDikkat Eksikliği ve Hiperaktivite BozukluğuDikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu BelirtileriDikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Tedavisi Nöroloji ve SanatÇocuk Ergenlerde NöropsikolojiYetişkin Yaşlılar NöropsikolojiNöropsikoloji UzmaniNöropsikolojik TestlerNörorehabilitasyonRehabilitasyon Altis Psikolojik DanışmanlıkÇocuklarda Psikolojik DanışmanlıkÖğrenme GüçlüğüErgenlerde Psikolojik DanışmanlıkAltis PsikolojiDavranış Bozukluğu TedavisiDavranış Bozukluğu BelirtileriDavranış Bozukluğu Psikolojik NedenleriDikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Altis Kurumsal EğitimKurumsal Eğitim ve GelişimOkullara Yönelik Kurumsal Eğitim ve GelişimYetişkinlerde Psikolojik DanışmanlıkYaşlılarda Psikolojik DanışmanlıkDanışmanlık Yöntemlerimiz Altis Değerlendirme Yöntemlerimiz AltisÇift ve Aile Danışmanlığı Çift ve Aile Psikolojik DanışmanlıkÇift DanışmanlığıAile Danışmanlığ Evlilik Öncesi DanışmanlıkGebelik ve Doğuma Hazırlıkta Danışmanlık İnfertilitede (Kısırlık) Danışmanlık Boşanma Arabuluculuğu Boşanma Psikoloji Tek Ebeveynlilik Dr. Bülent Madi Altis psikiyatrist psikolog yardimi psikolojik danışman Özel Eğitim Uzmanı Nöroloji Uzmanı Refika YAZGAÇ Uzman Psikoterapist Selin ALPANDA Uzman Psikolog Altis İletişim Danışmanlık Aslı SAZCI En İyi Psikolojik Danışmanlık En Psikolog Bülent Madi Uzman Psikolojik Danışman Çiğdem TOKSOY Bilge AYGÜN Psikolog Altis Rahşan Ezgi DÖNMEZER Uzman Klinik Psikolog Çift ve Aile Terapisti Psikolog Çiğdem AKYÜZLÜER Müzik Eğitimcisi Çocuk Gelişimi ve Nörolojisi Altis Kendi Kendini İyileştirme En İyi Psikoloji Yöntemleri Öfkeyi Kontrol Etme Yöntemleri Çocuğum Okula Hazır Mı? Beynin Kritik Görevi Yönetici İşlevler Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığının Çocuk Üzerindeki Etkileri İNSANLAR NEDEN EVLENİR?